Martin Vydra

Martin Vydra

umělecký vedoucí, sbormistr koncertního oddělení

Zpěv vystudoval na Pražské konzervatoři, později 2 roky na brněnské JAMU a klavír u Natalie Grohkovske. Od dětství spolupracoval s Dětskou operou Praha, později s Pražským filharmonickým sborem. Účastnil se masterclass na Norské hudební akademii v Oslu a spolupracuje s německým cembalistou a tenoristou Johannesem Weissem. Na klavír doprovází Soubor písní a tanců Josefa Vycpálka v Praze a v tanečním souboru Pramínek při ZUŠ Černošice. Věnuje se také koncertní kariéře.

Ve sboru Tutte Le Note působí od roku 2018 jako korepetitor, od ledna 2019 jako jeho umělecký vedoucí a sbormistr koncertního oddělení.

Ludmila Plzáková

Ludmila Plzáková

sbormistryně přípravného oddělení sboru

Vystudovala zpěv na Pražské konzervatoři. Od dětství navštěvovala dětský pěvecký sbor na Praze-západ pod vedením Josefa Dražana, kde získala vztah ke sborovému zpěvu. Od roku 1993 je ředitelkou Základní umělecké školy Černošice, kde působí přes 35 let. Vyučuje zde hru na zobcovou flétnu a hudební nauku.

Ve sboru Tutte Le Note působí od roku 2014 a je sbormistryní přípravného oddělení.

Tereza Mouchová

Tereza Mouchová

manažerka sboru, předsedkyně spolku

Ve sboru působí od ledna roku 2023 jako správkyně sociálních sítí a PR. Od září 2023 pak jako manažerka sboru a v březnu 2024 převzala post předsedkyně spolku Tutte Le Note, z.s.